Чортківський лісгосп тримає курс на модернізацію техніки

Автор:  Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
23.07.2018 11:56
Загальні новини
Продовжуючи технічне переоснащення, державне підприємство «Чортківське лісове господарство» оновлює парк лісозаготівельних машин. Цього разу це обладнання для лісотрелювальних робіт, а саме: трелювальна машина на базі трактора МТЗ 82.1. Виготовленням техніки займалася харківська фірма «DLight», яка виграла тендер через систему Prozorro. Вартість трелювальної машини 875 тисяч гривень. 
На базі білоруського трактора було встановлено лебідку Тайфун EGV 3.5, лопату-відвал для прогортання доріг та підгортання штабелів лісопродукції. Дана техніка має високу прохідність, кабіна з каркасом посиленої надійності захищає водія, згідно з вимогами охорони праці. Нова лісотрелювальна техніка працюватиме в Білецькому лісництві. 
Упровадження нової лісозаготівельної та трелювальної техніки значно зменшить витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротить витрати на ремонт і утримання застарілої, фізично-зношеної автомобільної та тракторної техніки. 
Модернізація техніки та механізмів позитивно впливає на ріст продуктивності праці. Стару техніку треба постійно ремонтувати, а так як обсяги робіт щоразу зростають, то відповідно і механізмів треба більше. Звичайно, купувати нову техніку не завжди просто та дешево, але результат того вартий, бо вона допомагає вчасно і якісно виконувати поставлені перед лісогосподарським підприємством завдання.