Чортківський лісгосп інформує, як зручніше здійснити купівлю дров паливних

Автор:  Прес-служба ДП "Чортківський лісгосп"
09.10.2018 11:00
Загальні новини
У зв’язку з постійним збільшенням цін на газ, в країні дедалі більшої популярності набирають альтернативні види опалення. Досить часто використовуються твердопаливні котли, де в якості палива служать дрова. Відродження популярності деревного палива і швидкозростаючий обсяг продажів відповідного обладнання створили попит на дрова. Для зручнішої купівлі лісопродукції надаємо типову інструкцію.
Придбати дрова паливні можна в адмінприміщенні ДП «Чортківський лісгосп» (адреса – м. Чортків, вул. Шевченка, 42), де потрібно написати заяву на ім’я директора лісгоспу, вказавши у ній свою адресу та реєстраційний номер облікової картки платника податків або паспортні дані. Директор підприємства візує її (ставить підпис – прим.), що свідчить про дозвіл на виписку наряду на відпуск даної лісопродукції. Після чого замовник оплачує в банку вартість придбаної лісопродукції.
Протягом трьох робочих днів дана заява реєструватиметься в державному підприємстві «Ліац», після чого здійснюється реєстрація наряду на відпуск лісопродукції у системі електронного обліку державного підприємства «Чортківське лісове господарство».
Отримавши наряд на відпуск лісопродукції покупець домовляється з керівником виробничого підрозділу про час та місце отримання товару. 
У ДП «Чортківський лісгосп» діє 11 лісництв у чотирьох адміністративних районах, де можна отримати придбану лісопродукцію.
Чортківський район 
1. Улашківське лісництво (с. Улашківці, вул. Шевченка, 67)
2. Білецьке лісництво (с.Біла, вул. Штокалівка,157)
3. Колиндянське лісництво (с.Шманьківчики, вул. Шевченка, 2)
Гусятинський район
4. Гусятинське лісництво (смт. Гусятин, вул. Б.Лепкого, 161) 
5. Копичинське лісництво (м. Копичинці, вул. Січових Стрільців, 43)
Борщівський район 
6. Борщівське лісництво (м. Борщів, вул. Федьковича, 8)
7. Скала-Подільське лісництво (с. Цигани, вул. Скалецька, 120 )
8. Гермаківське лісництво (с. Гермаківка, вул. Лісничівка, 10)
Заліщицький район 
9. Заліщицьке лісництво (с. Добрівляни, вул. Національного відродження, 133)
10. Більче-Золотецьке лісництво (с. Добрівляни, вул. Національного відродження, 133)
11. Наддністрянське лісництво (с. Колодрібка, вул. Германи, 186)
Майстер із лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку для маркування деревини на дрова. Транспортування дров здійснюється транспортним засобом покупця за власний рахунок.
Стандартна довжина дров для реалізації - метрові колоди. На партію дров, яку придбав покупець, прибивається одна бирка.
У Чортківському лісгоспі є достатня кількість дров, аби задовольнити потреби громадян. Придбати їх можна в будь-якому найближчому лісництві, та не вирушати до лісу за самовільним порубом, що тягне за собою кримінальну відповідальність.
За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном (03552) 2-25-46.