Чортківські лісівники урочисто вітали юних колег із перемогою та відзначили нагородами

Автор:  За інфрацією прес-служби ДП "Чортківський лісгосп"
30.05.2018 09:23
Загальні новини
25 травня головний лісничий державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Роман Попіль і лісничий Улашківського лісництва даного підприємства Олег Шевчук завітали на свято останнього дзвоника до Сосулівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., аби привітати вихованців шкільного лісництва зі здобутою перемогою в фінальному етапі обласного конкурсу Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв та вручити грамоти Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства й заохочувальні подарунки від лісового підприємства.
Насамперед головний лісничий подякував вихованцям Сосулівського шкільного лісництва та його керівнику Оксані Погріщук за вагому природоохоронну роботу, за активну участь юних лісівників у різних конкурсах, заходах та грунтовно підготовлену науково-дослідну роботу, якій цьогоріч вдалося вибороти перемогу під час обласного зльоту шкільних лісівничих об'єднань. Також вручив грамоти обласного управління лісового та мисливського господарства вихованцям учнівського лісництва за зайняте І місце в фінальному етапі обласного конкурсу Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв, а безпосереднім учасникам зльоту Роману Мазуру та Марії Лотоцькій вручив цінні подарунки – смарт-годинники. Даному навчальному закладу, за активну допомогу в заготівлі лісового насіння та посадці лісу, від адміністрації підприємства вручили лазерний принтер.
Лісівники побажали школярам гарно відпочити й набратися сил на прийдешній навчальний рік, випускникам – цінувати й примножувати надбані знання та досягати омріяної мети. А своїм підопічним – Сосулівському шкільному лісництву, зичили успіхів у Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв, який проходитиме у вересні в Сумах.
У свою чергу, директор школи та учні висловили щиру вдячність за підтримку і матеріальну допомогу, подарувавши гостям гарну концертну програму.