Чи впроваджено електронний облік деревини?

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
24.01.2020 15:53
Загальні новини
На підставі Указу Президента України від 9 липня №511/2019 "Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів"  та результатів селекторної наради Кабміну від 26 вересня 2019 року у Тернопільському ОУЛМГ 21.11.2019  року було проведено семінар-нараду, де детально обговорювалося питання електронного обліку деревини.
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства  ще з 2016 року має досвід з питання електронного обліку деревини, система повністю впроваджена на 100%. 
Також в державних лісгоспах управління проведені атестації на знання стандартів працівників  відповідальних за приймання та відпуск лісопродукції, це дає змогу більш раціонально використовувати лісосировинні ресурси.
 В обласному управління було продемонстровано всі етапи реалізації системи електронного обліку та показано усі засоби і обладнання, які необхідно для цього із презентацією, яку показав генеральний директор державного підприємства "Лісогосподарський Інноваційний-Аналітичний Центр"  для віх лісокористувачів області.
Сьогодні державні лісогосподарські підприємства діляться досвідом і на практиці допомагають комунальним лісовим підприємствам. Електронний облік сьогодні потрібен всім лісокористувачам. Можливо із його впровадженням буде відчутно, що обіг деревини по всіх лісокористувачах проходить на законних підставах.
                                                                                                 Автор: Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ