Cемінар-тренінг на тему: "Безпечне проведення комплексу нижньоскладських робіт"

Автор:  Прес-служба ТОУЛМГ
29.09.2022 09:47
Загальні новини
27.09.2022 на базі ДП "Бережанське лісомисливське господарство" відбувся семінар-тренінг на тему: "Безпечне проведення комплексу нижньоскладських робіт" за участі представників Управління Держпраці в Тернопільській області, Тернопільського ОУЛМГ, Фонду соціального страхування, а також головних інженерів, інженерів охорони праці та начальників нижніх складів лісогосподарських підприємств області.
Завжди на часі стоїть питання охорони праці, тому метою семінару було вкотре наголосити представникам підприємств, керівникам структурних підрозділів на дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час проведення відповідного комплексу робіт. 
Провели аналіз небезпечних виробничих чинників на підприємствах, які призводить до професійних ризиків, і які необхідно враховувати під час здійснення трудової діяльності різним категоріям професій працівників. Учасники обговорили проведення вантажно-розвантажувальних робіт та необхідність дотримання під час цих робіт вимог з охорони праці для запобігання травматизму. Кінцевим етапом був проведений тренінг з реальними діями по розвантаженню, штабелюванню та навантаженню лісопродукції на нижньому складі підприємства.