Бучацький лісгосп став пілотним підприємством на Тернопільщині з переробки тріски

Автор:  Прес-служба ДП "Бучацький лісгосп"
11.03.2019 08:44
Загальні новини
З кожним роком, переробка деревини набуває все більш вагомого значення в діяльності державного підприємства "Бучацьке лісове господарство». До цього призвело багато чинників, один із яких запровадження мораторію на експорт необроблених лісоматеріалів. Введення мораторію стало рушійною силою для розвитку деревообробної галузі, як нашого підприємства, так і інших лісогосподарських підприємств України. Переробка деревини дозволяє ефективніше використовувати деревину.
Загальновідомо, що рентабельність переробки деревини залежить від впровадження у виробництво нових прогресивних технологій та сучасного високоякісного обладнання.
Саме тому, цими днями ми спробували переробити лісопродукцію у тріску за допомогою подрібнювача на базі машини MAN. Щоб зменшити собівартість продукції її одразу завантажували в вагони.
Загалом вдалося завантажити 10 вагонів.
Саме такі новації й передовий досвід допомагають зменшити частку важкої фізичної праці у виробничому процесі, а також домогтися високої якості випущеної продукції, вимоги до якої постійно зростають.
Тому в перспективі встановлення на лісозаводі нового сучасного обладнання для виготовлення тріски.