Бережанські лісівники провели екскурсії для школярів до Дня охорони праці

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
26.04.2017 03:00
         Державне підприємство «Бережанське лісомисливське господарство», в рамках відзначення Дня охорони праці (24 квітня – прим.) у 2017 році, який проходить під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», проводить низку заходів.
        Так, окрім безлічі запланованих заходів, присвячених охороні праці, які підприємство проводить щорічно, цьогоріч проведено кілька екскурсій для восьмикласників Бережанських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. №№1, 2 та гімназії ім. Лепкого.
        Гідом небезпечними ділянками роботи в лісовому господарстві побував головний інженер ДП «Бережанський лісгосп» Леон Наконечний. Зокрема, школярі відвідали нижній склад підприємства, побачили в яких умовах там працюють робітники й зробили відповідні висновки стосовно важливості дотримання охорони праці під час виконання особливо небезпечних робіт, споглядаючи на стенди, на яких наочно зображено всі етапи та види робіт і дотримання під час їх виконання правил техніки безпеки.
        Опісля Леон Наконечний продемонстрував дітям, як працює навантажувальна естакада для безпечного виконання робіт із навантаження вагонів деревиною.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ