Бережанська лісова охорона затримала браконьєра з убитою козулею

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
01.11.2016 02:00
        27 жовтня рейдова бригада ДП «Бережанське лісомисливське господарство», здійснюючи патрулювання мисливськими угіддями державного підприємства, а саме Конюхівського лісництва, о 12.20 год. затримала особу, яка грубо порушила мисливське законодавство.
        Під час огляду території мисливських угідь було зафіксовано заборонені знаряддя полювання (розставлені петлі), у які потрапив самець козулі. Тварина, на жаль, загинула. Зловмисника буде покарано якнайсуворіше, так як він полював забороненим способом у заборонений час – сезон полювання на парнокопитних на Тернопільщині ще не відкрито.
        Дана особа зізналася в злочині. Згідно з ч. 2 ст. 45 КУпАП та ч. 1, 2, 3, 4 ст. 20 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання» браконьєр повинен буде сплатити штраф у максимальному розмірі – понад 10 тисяч гривень (штраф – 2040 грн та 4000 тисяч гривень – за збитки, нанесені мисливському господарству).
        Крім того, у затриманого вилучено холодну зброю (ніж).
        31 жовтня ДП «Бережанське лісомисливське господарство» справу про адміністративне правопорушення спрямувало до Бережанського районного суду.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ