Атестація спеціалістів з європейських стандартів лісоматеріалів круглих

Автор:  Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
21.08.2019 16:19
Загальні новини
З метою підвищення кваліфікації осіб відповідальних за приймання та відпуск лісоматеріалів, покращення виходу ділових сортиментів від всіх видів рубок та повній відповідності  лісоматеріалів круглих класам якості, обласним управлінням ініційовано проведення навчань та атестації працівників щодо застосувань технічних умов з класифікації лісоматеріалів круглих. Всі лісогосподарські підприємства управління до 10 серпня цього року провели внутрішні навчання на знання нормативних документів.
У період  з 15.08.2019 по 20.08.2019 року відповідно до наказу №65 від 09 серпня 2019 року Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства проводилась атестація осіб відповідальних за здійснення приймання та відпуск лісоматеріалів, по всіх лісогосподарських підприємствах управління.
На підставі наказу управління було створено атестаційну комісію.  
Обласним управлінням були розроблені питання для оцінки знань, щодо застосувань технічних умов з класифікації лісоматеріалів круглих.
Участь в атестації взяли: головні інженери підприємств, керівники структурних підрозділів та особи відповідальні за приймання та відпуск лісоматеріалів круглих.
Після атестації по кожному підприємству відбувалися жваві дискусії та обговорення застосування технічних умов з класифікації лісоматеріалів круглих на практиці та проводились практичні заняття на нижніх складах підприємств по визначенні  якості сортиментів.
В цілому в атестації взяли участь 70 працівників. Результати атестації показали, що працівники віднеслись досить відповідально, проте були й особи які продемонстрували низький рівень знань і їм буде призначено повторну атестацію.
                                                                                                  Автор: Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ