5 грудня 2018 р. відбулась зустріч з інвалідами виробництва

Автор:  Прес-служба ДП "Кременецький лісгосп"
05.12.2018 08:56
Загальні новини
5 грудня 2018 р. на базі Державного підприємства «Кременецьке лісове господарство», відбулася зустріч з інвалідами виробництва за участі директора Богдана Косінського , начальника Кременецького відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Людмили Станько та завідувача сектору роботи з потерпілими Петра Барабаша.
Заходи, до яких в цей День закликає Генеральна Асамблея ООН, повинні бути спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя нашого суспільства. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість.
У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
З нагоди Міжнародного Дня інвалідів на підставі наказу від 03.12.2018 р. № 352-к ДП «Кременецьке лісове господарство» виплатило одноразову грошову допомогу інвалідам виробництва:
Іванюк Оксані Павлівні – пенсіонеру Кременецького лісництва;
Слончуку Володимиру Петровичу – пенсіонеру Білокриницького лісництва;
Виштикалюку Миколі Євстафійовичу – пенсіонеру Забарівського лісництва;
Чумакевичу Борису Олександровичу – пенсіонеру транспортного цеху;
Шлапаку Петру Борисовичу – пенсіонеру Волинського лісництва;
Шевчуку Ярославу Володимировичу – пенсіонеру Суразького лісництва
Семенчуку Андрію Вікторовичу пенсіонеру Кременецького лісництва
Пам’ятаймо, що надання людям з інвалідністю щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.
Не залишайтеся байдужими!