Оперативна інформація про рубки

       Про затвердження правил рубок головного користування

       Залежно від категорії лісів, лісорослинних умов, біологічних особливостей деревних порід, складу і структури деревостанів, наявності та стану підросту господарсько цінних порід та інших особливостей лісових ділянок застосовуються вибіркова, поступова, комбінована, суцільна системи рубок.

        Вибіркова система рубок - це заходи, що здійснюються для оздоровлення, формування і відновлення деревостанів, під час яких періодично вирубуються окремі дерева або групи дерев - фаутні, перестійні, стиглого віку, з уповільненим ростом, а також дерева, що пригнічують підріст.

        Поступова система рубок - це заходи, спрямовані на збереження та використання попереднього поновлення і сприяння природному поновленню в період між прийомами, під час здійснення яких передбачається вирубування деревостану за кілька прийомів.

        Комбінована система рубок - це заходи, під час здійснення яких поєднуються елементи поступової і вибіркової систем рубок.

        Суцільна система рубок - це заходи, під час здійснення яких вирубується деревостан, за винятком дерев та чагарників, що підлягають збереженню.

        ГК - головне користування
        ССР - суцільна санітарна рубка в рахунок головного користування
        ВСР - вибірково-санітарна рубка
        ЛВР - лісовідновна рубка
        ПРХ -  прохідна рубка
        ПРЖ - прорідження
        ЛЕП - лінія електропередач
      
        Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок головного користування по підприємствах Тернопільського ОУЛМГ станом на 1 вересня 2017 року
 

        Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок формування та оздоровлення насаджень по підприємствах Тернопільського ОУЛМГ станом на 1 вересня 2017 року

Останні новини

international year of forests 2011