Оперативна інформація про рубки

       Про затвердження правил рубок головного користування

       Залежно від категорії лісів, лісорослинних умов, біологічних особливостей деревних порід, складу і структури деревостанів, наявності та стану підросту господарсько цінних порід та інших особливостей лісових ділянок застосовуються вибіркова, поступова, комбінована, суцільна системи рубок.

        Вибіркова система рубок - це заходи, що здійснюються для оздоровлення, формування і відновлення деревостанів, під час яких періодично вирубуються окремі дерева або групи дерев - фаутні, перестійні, стиглого віку, з уповільненим ростом, а також дерева, що пригнічують підріст.

        Поступова система рубок - це заходи, спрямовані на збереження та використання попереднього поновлення і сприяння природному поновленню в період між прийомами, під час здійснення яких передбачається вирубування деревостану за кілька прийомів.

        Комбінована система рубок - це заходи, під час здійснення яких поєднуються елементи поступової і вибіркової систем рубок.

        Суцільна система рубок - це заходи, під час здійснення яких вирубується деревостан, за винятком дерев та чагарників, що підлягають збереженню.

        ГК - головне користування
        ССР - суцільна санітарна рубка в рахунок головного користування
        ВСР - вибірково-санітарна рубка
        ЛВР - лісовідновна рубка
        ПРХ -  прохідна рубка
        ПРЖ - прорідження
        ЛЕП - лінія електропередач
        

        Інформація про видачу спеціальних дозволів (лісорубних квитків) на заготівлю деревини в порядку рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів, та інших рубок пов'язаних і не пов'язаних із веденням лісового господарства

        Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок головного користування по підприємствах Тернопільського ОУЛМГ за 2017 рік
 

        Інформація щодо видачі дозвільних документів (лісорубних квитків) на проведення рубок формування та оздоровлення насаджень по підприємствах Тернопільського ОУЛМГ за 2017 рік

Останні новини

international year of forests 2011