Про створення Громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

 З метою забезпечення участі представників громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики в галузі лісового та мисливського господарства, забезпечення прозорості та належного громадського контролю за діяльністю Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики», на основі рішення ініціативної групи Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що до 28 лютого 2015 року за адресою м. Тернопіль, вул. Багата 5-А відбувається прийом документів від інститутів громадянського суспільства, які мають намір взяти участь у роботі громадської ради при Тернопільському обласному управління лісового та мисливського господарства . Установчі збори громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбудуться 03 березня 2015 р. об 17 год. 00 хв. у залі засідань обласного управління за адресою: м. Тернопіль, вул. Багата, 5А

 Ініціативна група з підготовки установчих зборів із створення громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства:

1.      Рибачук Людмила Федорівна

2.      Кухарський Теодозій Васильович

3.      Філь Олександр Григорович

 Громадським організаціям та іншим недержавним об’єднанням, які бажають взяти участь в роботі установчих зборів по створенню Громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, необхідно подати заявку у приймальну управління в робочі дні: з 14.00 до 17.00 год., (вихідні дні: субота-неділя) не пізніше, ніж за 3 (три) дні до дня проведення установчих зборів (не більше однієї кандидатури від інституту громадянського суспільства)

23 січня 2015 р.

Останні новини

international year of forests 2011