Комунікація з громадськістю

 Співпраця з громадськістю

В Україні, відповідно до проведеного громадського опитування, понад 40% населення виявляє постійну зацікавленість до питань лісового сектору. Особливо увага громадськості до лісів підвищується у зв’язку з глобальними змінами клімату.
Діяльність Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства в напрямку співпраці з громадськістю, враховуючи приєднання України до Орхуської конвенції, спрямована на підвищення обізнаності суспільства про особливості лісового господарства краю, важливість створення лісових насаджень, культуру поведінки в лісі й бережне ставлення до лісових насаджень. Особлива увага приділяється системному інформуванню громадськості про актуальні питання, прийняті рішення та подальший розвиток лісогосподарської галузі. Інформація розміщується на веб-сайті Тернопільського ОУЛМГ та веб-сайтах підвідомчих підприємств.
Успішно співпрацює Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства з рядом неурядових громадських організацій. Найбільш результативною є співпраця з Тернопільською обласною організацією Товариства лісівників України. За підтримки Товариства лісівників України, з 2006 року проводиться щорічна громадська Акція Держлісагентства «Майбутнє ліс у твоїх руках». Акція стартує у Всесвітній день лісу і триває до Дня довкілля. Головним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі шкільної та студентської молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. За час Акції спеціалісти лісогосподарських підприємств організовують зустрічі, лекції, демонстрації кінофільмів, тематичні вечори на тему лісів та важливості їх для життя на планеті.
Початкові фахові знання отримують учні загальноосвітніх навчальних закладів відвідуючи заняття в учнівських лісництвах. Нині за допомогою та при безпосередній участі державних лісогосподарських підприємств в Україні функціонує 15 учнівських лісництв. В роботі учнівських лісництв залучено 406 учнів середнього і старшого шкільного віку. Для багатьох з них навчання в учнівських лісництвах може стати першим кроком на шляху до професії лісівника.
Останні новини

international year of forests 2011