Про порядок видачі державних посвідчень мисливця та щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання

Державне агентство лісових ресурсів України
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства
46008 м. Тернопіль, вул. Багата, 5а тел. (0352) 25-47-25, тел/факс 52-30-02
 
 
 
 

                                                                         Н А К А З

 

 
           09 січня 2014 року                                                                                    № 2
 
       Про порядок видачі державних посвідчень
       мисливця та щорічних контрольних карток обліку                                                           
      добутої дичини і порушень правил полювання

   

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» № 1478-Ш від 22.02.2000 року прийнятого Верховною Радою України, порядку видачі державного посвідчення мисливця та" контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання, затвердженого наказом Міністерства лісового господарства України від 21.03.1997 року №32 та наказу Держкомлісгоспу України від 24.11.2005 року № 492 «Про затвердження розміру плати за видачу посвідчення мисливця і щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання», з метою впорядкування видачі державних посвідчень мисливця та щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання, 

                              НАКАЗУЮ:
1. Встановити, що днем видачі державних посвідчень мисливця є кожний вівторок тижня, щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання кожний четвер тижня.
2. Призначити відповідальних:
-    за видачу державних посвідчень мисливця головного спеціаліста відділу лісового і мисливського господарства-головного мисливствознавця – Барабаша Андрія Петровича;
-    за видачу щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання головного спеціаліста відділу лісового і мисливського господарства – Слюсаревського Миколу Олексійовича.
2.1.Затвердити технологічні картки видачі державного посвідчення мисливця, дублікату державного посвідчення мисливця, видачі контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дублікату контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання (додаток 1).
3.  Для списання використаних бланків державних посвідчень мисливця та щорічних контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання створити комісію в. складі заступника начальника управління Гуменюка І.Р. (голова), начальника відділу бухгалтерського обліку та економіки Марчук H.A. та начальника відділу лісового та мисливського господарства Гуриша Є.Я. Списання використаних бланків проводити щоквартально.
4.  Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Гуменюка І.Р.
 
 
 
             Начальник управління                                                                                    І.М.Попадинець 

  

Останні новини

international year of forests 2011