До уваги представників деревообробних підприємств. Аукціонні торги ресурсів ІІ кварталу 2018 року відбудуться 15 березня 2018 року на електронному майданчику ТБ "Тернопільська агропромислова біржа". Про час проведення буде поінформовано додатково.

Прес-служба

« Повернутись до списку
10.08.2017

За півріччя лісівники сплатили податків на майже 20 відсотків більше, ніж торік

За півріччя лісівники сплатили податків на майже 20 відсотків більше, ніж торік

        За перше півріччя поточного року підприємствами Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства спрямовано до зведеного бюджету більше 24 мільйона гривень, що на 19 відсотків більше аналогічного періоду минулого року. Про це повідомила заступник начальника відділу лісових ресурсів та економіки управління Марія Псарюк.

        Так, до державного бюджету сплачено 13,6 мільйона гривень, що більше на 11 відсотків піврічного минулорічного показника, до місцевого бюджету – 10,4 мільйона гривень або на 31 відсоток більше аналогічного періоду торік.

        Єдиного соціального внеску сплачено 9,9 мільйона гривень або на 22% більше І півріччя 2016 року.

        Найбільший ріст щодо сплати податків до державного і місцевого бюджетів та ЄСВ порівняно з першим півріччям минулого року відбувся по державному підприємству «Бережанське лісомисливське господарство» – на 67, 61 та 76 відсотків відповідно. В грошовому еквіваленті найбільше сплатило державне підприємство «Чортківське лісове господарство» – 4,4 млн – до держбюджету, 2,6 млн – місцевого та 2,7 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. До речі, ДП «Чортківський лісгосп» уже вкотре стало основним наповнювачем бюджету Чортківського району.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ