Прес-служба

« Повернутись до списку
15.06.2017

Декоративні саджанці в контейнерах Бучацького лісництва користуються неабияким попитом

Декоративні саджанці в контейнерах Бучацького лісництва користуються неабияким попитом

        Нещодавно головний лісничий державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» Володимир Турчак разом із начальником лісогосподарського відділу Володимиром Островським здійснили огляд теплиці Бучацького лісництва з декоративними шкільними відділеннями закритої кореневої системи та укоріненими живцями рослин.

        Теплиця – з автоматизованим поливом, що дозволяє працівникам лісництва дистанційно управляти системою, відтак це спрощує роботу і допомагає вчасно доглядати за рослинами.

        Всього в теплиці посаджено 5300 декоративних рослин, а це туї різних видів: золотиста, колоновидна й західна, самшит.

        Вирощування укорінених живців у контейнерах оправдовує себе стовідсотково, адже рослини добре себе почувають у будь-яку пору, тож реалізація йде повним ходом не лише навесні, коли мешканці починають облагороджувати прибудинкові території, а й зараз. Разом із тим рослину можна тримати або в контейнері, або згодом, у сприятливіший період, висадити у відкритий ґрунт. «Лісництво уже реалізувало більше 250 штук самшиту, відзначає позитивний момент лісничий Бучацького лісництва Володимир Ладан, – і це незважаючи на те, що декоративний посадматеріал саме цього виду раніше не дуже користувався попитом серед населення».

        Якщо вас зацікавила дана інформація і ви бажаєте придбати гарний якісний декоративний матеріал, звертайтесь до лісничого Бучацького лісництва Володимира Ладана  097-443-59-74.

За інформацією ДП «Бучацький лісгосп»