Прес-служба

« Повернутись до списку
10.06.2015

Інформація за всіма рубками, які проводяться на території держлісфонду Тернопільщини, є у вільному доступі

Інформація за всіма рубками, які проводяться на території держлісфонду Тернопільщини, є у вільному доступі

         9 червня відбулося чергове засідання Громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. На засіданні, окрім членів Громадської ради, були присутні начальник Тернопільського ОУЛМГ Ігор Попадинець і директор ДП «Чортківське лісове господарство» Василь Фреяк, начальник відділу лісового та мисливського господарства управління Євген Гуриш і представник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВСУ в Тернопільській області Віталій Гатанюк.

Із п’яти запропонованих до розгляду питань порядку денного найбільшу увагу приділили питанню аналізу проведення санітарних рубок. Зокрема, напередодні за ініціативи членів Громадської ради, управлінням проведено раптову ревізію у ДП «Чортківське лісове господарство» (Улашківське, Борщівське, Колиндянське і Білецьке лісництва). За результатами перевірки було складено довідку і виявлено ряд недоліків і порушень. Дані матеріали передано в правоохоронні органи для досудового розгляду.
На прохання членів Ради про надання документів із усіма видами рубок, які планується провести на території державного лісового фонду Тернопільщини протягом 2015 року, заступник начальника ТОУЛМГ Ігор Гуменюк, поінформував присутніх, що з дана інформація знаходиться у вільному доступі, і будь-хто може ознайомитися з нею на сайті управління ternopillis.gov.ua у розділі «Лісогосподарська діяльність».
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ