Прес-служба

« Повернутись до списку
19.03.2015

Затверджено Положення про Громадську раду при Тернопільському ОУЛМГ

Затверджено Положення про Громадську раду при Тернопільському ОУЛМГ

         17 березня ц.р. відбулося друге засідання Громадської ради при Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Головним питанням порядку денного засідання було обговорення у правовому полі пропозицій і правок, які члени Ради надсилали протягом двох тижнів стосовно Положення про Громадську раду.
Як повідомила на засіданні Ради її секретар Олена Степанова, найбільше пропозицій надійшло від Теодозія Кухарського, Юрія Гайди, Олександра Філя і Петра Царика.
Під час жвавого двогодинного обговорення (слід зауважити, що члени Ради сумлінно і відповідально поставилися до розгляду всіх 17 розділів документа), Положення про Громадську раду при Тернопільському ОУЛМГ прийнято одноголосно.
Задля повноцінного функціонування Громадської ради, її учасниками обговорено і частоту проведення зібрань (хоча б раз у місяць).
Крім того, на наступному засіданні фахівці-лісівники від Тернопільського облуправління проведуть короткий інформаційний екскурс для Громадської ради задля ознайомлення її з усіма етапами лісогосподарських робіт. Це дозволить громадським активістам, які не зовсім знайомі з лісової галуззю зсередини, почерпнути корисну для подальшої ефективної роботи інформацію та розуміння, як функціонує лісовий організм.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ