Прес-служба

« Повернутись до списку
15.09.2014

На Громадській Раді обговорили актуальні питання

На Громадській Раді обговорили актуальні питання

         11 вересня ц.р. відбулося засідання Громадської Ради при Держлісагентстві за участю керівництва лісового відомства.

Головним питанням порядку денного, з якого доповів головуючий засідання Орест Фурдичко, було обговорення пропозицій щодо формування та затвердження плану роботи Громадської Ради.
На думку Ореста Фурдичка, Громадська Рада не може стояти осторонь наявних проблем у лісовому господарстві країни, і перш за все має брати участь у їх розв’язанні. Громадським діячем було винесено на розгляд дві групи питань, над вирішенням яких працюватиме Рада. Перше, проблеми перехідного періоду, пов’язані з очищенням та реформуванням влади, а також реакцією на агресію і економічну кризу. Друге, проблеми, пов’язані з реалізацією державної концепції і програми розвитку лісового господарства.
Також науковець зосередив увагу присутніх на проекті реформ уряду щодо реорганізації державного управління лісового господарства. І повідомив, що наразі вже підготовлено звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка від імені Громадської Ради на підтримку збереження агенції лісових ресурсів, як окремого самостійного органу центральної влади.
Сприяння у допомозі керівництво галузі підтримало позитивно. «У випадку реорганізації лісова галузь втратить чітко визначену вертикаль, буде розпорошена між різними структурами, які не зможуть забезпечити ефективне ведення лісового господарства. Сьогодні ми повинні бути всі разом, діяти злагоджено, і робити все можливе аби зберегти агенцію», − зазначив радник Голови Андріян Гутник.
У ході засідання, учасниками було обговорено та затверджено Положення про Громадську Раду. До цього ж було збільшено кількісно склад ради до 27 членів.
Зокрема, громадські активісти озвучили низку пропозицій та побажань щодо роботи агентства, які стосуються висвітлення стратегічних, господарських, виробничих та інших питань. За результатом дискусії було прийнято рішення провести наприкінці жовтня поточного року круглий стіл з усіх нагальних питань.
«Головне, вважаю, – нам важливо забезпечити взаєморозуміння і взаємодію з керівництвом Держлісагентства, оскільки без цього робота Ради буде неефективною»,  зауважив Орест Фурдичко.
Прес-служба Держлісагентства