Прес-служба

« Повернутись до списку
05.12.2016

Принцип крокових обмежень на аукціонних торгах тернопільською деревиною більше не діятиме

Принцип крокових обмежень на аукціонних торгах тернопільською деревиною більше не діятиме

         3 грудня на Товарній біржі «Тернопільська агропромислова біржа» відбулися аукціонні торги лісоресурсів необроблених І кварталу 2017 року, участь у яких взяли 134 учасники, із них 22 – новозаявлених. Крім того, на торгах були присутні представники громадських організацій – представники малого і середнього бізнесу Тернопільської області.

Під час засідання аукціонний комітет, враховуючи пропозицію Тернопільського територіального відділення Антимонопольного комітету України, вирішив не обмежувати кроків під час проторговування лотів. Крім того, було розглянуто і позитивно вирішено прохання представників деревообробних підприємств, які працюють із фансировиною, про те, аби торги фансировиною для стругання дуба, бука і ясена перенесли на початок торгів. Також на засіданні прозвучала пропозиція збільшити мінімально можливу ціну кубічного метра необробленої деревини під час проведення аукціону.
На аукціон виставлено 5862 кубометри необробленої деревини. За результатами аукціонних торгів стовідсотково реалізовано пиловники дуба, бука, ясена, клена, клена гостролистого, берези, граба, сосни, ялини, модрини, а також дубової, букової та ясеневої фансировини.
Разом із тим, дещо зросла ціна на пиловники дуба І і ІІ сорту, а також бука, ясена і берези І, ІІ і ІІІ сортів. Суттєво, порівняно із початковою, зросла ціна на пиловник дуба ІІІ сорту – від 1,5 до 2,5 рази. Враховуючи це, сформується і відповідна ціна ІІ кварталу за даними видами лісосировини.
Не повністю викуплено пиловники береста (50%) та липи (69,7%) через відсутність на них попиту.
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ