Прес-служба

« Повернутись до списку
16.04.2018

Школярі, місцева влада і поліція та лісівники заліснили майже тригектарну ділянку в Борщівському лісництві у рамках Акції

Школярі, місцева влада і поліція та лісівники заліснили майже тригектарну ділянку в Борщівському лісництві у рамках Акції

        13 квітня у кварталі 37 вид. 5 Борщівського лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство» відбулась Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».            

        Цього року в заході взяли участь 85 осіб, серед яких учні Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом із батьками та класними керівниками.

        З учнями і лісівниками до акції долучились і колективи Борщівської міської ради, Борщівської районної державної адміністрації та представники поліції.

        Прибувши на ділянку, підготовлену під висадку дворічних саджанців дуба звичайного, лісничий Борщівського лісництва Сергій Онишко провів інструктаж щодо технології висадки, заліснення території та запросив усіх присутніх зробити свій внесок у відновлення лісу.

        У свою чергу головний лісничий ДП «Чортківський лісгосп» Роман Попіль показав майстер-клас, як правильно висаджувати саджанці в ґрунт. З веселим гамором й азартом за кілька годин висадили 7720 саджанців дуба звичайного. 

        Після проведення посадки лісу директор державного підприємства «Чортківське лісове господарство» Василь Фреяк вручав школярам подяки, грамоти, значки та запросив усіх за солодкий стіл. 

        Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево. І пам’ятайте: МАЙБУТНЄ ЛІСУ У НАШИХ РУКАХ!

За інформацією прес-служби ДП «Чортківський лісгосп»